категорії: блоґ-запис

Вихідні по-Українськи на Sumno.com

теґи: Вихідні по-Українськи, Харків

Добрий день всім, хто цей запис зараз читає!

Я адміністратор сайту харківського сайту "Вихідні по-Українськи" . Наш сайт ще молодий, майже дитина – йому 3 місяці. Про те, чому він присвячений, ви зможете прочитати на його сторінках, але якщо коротко то це:

1. Збирання краєзнавчих матеріалів, які потім складуть основу окремого сайту про наше місто -Харків. Робочай назва "Наш Харків", матеріали збираються тут – http://sites.google.com/site/vyhidni/kharkiv. Крім краєзнавчих, також збираємо репортажі з культурних подій, готуємо фотоальбоми, статті про сьогодення міста, про видатних його мешканців... І головне: на стартовій сторінці сайту діє СТРІЧКА НОВИН КУЛЬТУРНОГО ЖИТТЯ МІСТА. На сьогодні це найповінша стрічка новин, яка присвячена культурному життю українського Харкова.

2. Також на сайті ви зможете знайти новини про туристичний проект "Вихідні по-Українськи" Спілки Української Молоді (не плутайте з оноіменною програмою на УТ1, це лише випадков співпадіння).

Ми доєдналися до дружньої спільноти СУМНО, щоб готувати репортажі про наше місто для ширшої аудиторії. Запрошуємо усіх, хто хотів би допомогти у розробці нашого сайту. Наші координати ТУТ.

З повагою,

Андрій Храбустовський, координатор проекту "Вихідні по-Українськи".